idejas, iesaku
Komentējiet

Rudens atradumu groziņš

Lai arī varētu domāt, ka rudens ir laiks, kurā gan daba, gan cilvēks lēnām dodas pie miera, cilvēks tomēr īsti mierā nosēdēt nevar, tāpēc rosība turpinās arī tad, kad kartupeļu talkas beigušās un koku lapas no rītiem klāj mirguļojoša salna. Šoreiz necilāšu smagas tēmas, kas provocē uz interesantu viedokļu izteikšanu, bet gan vienkārši padalīšos ar, manuprāt, interesantiem un noderīgiem atradumiem mazulim un mammai šajā rudenī.

Silta pidžama vēsākām rudens un ziemas naktīm

Nedz es pati, nedz arī mans puika necieš nekādus guļammaisus, ja runa ir par gulēšanu tajos. Nu, kā lai izstiepjas t.s. zvaigznītē, kad esi iestūķēts kaut kādā maisā? Tāpēc, sākoties vēsākām naktīm, nācās domāt par to, kā risināt segas nospārdīšanas jautājumu. Daudzi mazuļi naktis aizvada piedzīvojumu pilnos sapņos, kuros, iespējams, iejūtas kāda supervaroņa ādā, tāpēc arī nav nekāds brīnums, ka mammas vismaz pāris reizes naktī ceļas, lai mazo čokurā sarāvušos kunkuli atkal un atkal sasegtu siltā segā. Liels bija mans prieks, kad pirms nedēļas H&M bērnu nodaļā uzdūros ārkārtīgi vienkāršai onesie tipa pidžamiņai ar siltu plīša iekšiņu. Turpat atrodamas arī divdaļīgās siltās pidžamas ar veco labo Dārtu Veideru un tautā iemīļotajiem minjoniem, kā arī pāris citi varianti.

Sejas aizsargkrēms
Tīrs bišu vasks un ādai radniecīgs vilnas vasks (lanolīns) veido uz ādas dabīgu aizsarkārtiņu, neietekmējot ādas elpošanu.

Tīrs bišu vasks un ādai radniecīgs vilnas vasks (lanolīns) veido uz ādas dabīgu aizsarkārtiņu, neietekmējot ādas elpošanu.

Nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs, arī sejai. Sākoties aukstākiem laikapstākļiem, ir jārūpējas par mazuļa maigās sejas ādas aizsardzību. Jau pagājušajā rudenī atklājām lielisko Weleda kliņģerīšu sejas aizsargkrēmu pret laikapstākļu nelabvēlīgo ietekmi sejas ādai, šogad pie pirmajiem zem nulles noslīdējušajiem grādiem lietojam to atkal. Pats labākais ir tas, ka krēmu var lietot kā mazam, tā lielam, turklāt tas nesatur ūdeni – jau tūdaļ pēc krēma uzklāšanas vari droši doties garā pastaigā, nemaz negaidot, kad krēms uzsūksies.

Idejas bērnistabas remontam – oktobra žurnālā DEKO

Kā jau teicu, rudens nekādu pēkšņo dīkstāvi nav pasludinājis – rosība tikai uzņem apgriezienus, un mūsmājās aktuāls kļuvis bērnistabas remonta jautājums. Lieliskas idejas risinājumiem, kas ļautu istabai augt kopā ar bērnu, atradīsi žurnāla DEKO oktobra izdevumā, kā arī uzticamā Pinterest dzīlēs. Kā mūsu atvasēm ir paveicies! Mūsdienās ir tik daudz iespēju veidot bērna istabu tā, lai tā veicinātu radošumu un ļautu attīstīt visdažādākos talantus.

Attēls no Pinterest (atrasts bramblehill.com)

Attēls no Pinterest (bramblehill.com)

Mazuļa pirmie flomīši

Jau pirms kāda neilga laiciņa manīju, ka dēlam parādījusies interese par dažādiem rīkiem, ar kuriem ir iespējams kaut ko uzzīmēt vai uzskribelēt. Pāris reižu notestējuši parastos krāsainos zīmuļus, tomēr saņēmos un devos piemērotāku zīmēšanas instrumentu meklējumos. Pagaidām esam nonākuši līdz viņa pirmajiem flomāsteriem. Manuprāt, feins Crayola ražojums – resnie flomāsteri labi ieguļ mazajās rociņās, turklāt viegli mazgājas nost gan no rokām, gan no drēbēm, gan arī, khemm, no sienām, ja vien tās nav gaišas krāsas tapetes. Nākošais solis mākslā visticamāk būs pirkstiņkrāsas, tas viss vēl mums ir priekšā.

Crayola MiniKids flomāsteri (www.toys.lv)

Crayola MiniKids flomāsteri (www.toys.lv)

Pirmajā reizē, kad dēls šos brīnumus izmēģināja, sazīmēts tika ne vien lamināts, bet arī viņa paša seja – mums mājās vismaz uz vienu vakaru bija pašiem savs Merlins Mensons. Par flomāsteru sastāvu neņemos spriest, uz paciņas rakstīts, ka piemēroti bērniem no 12 mēnešu vecuma, taču es tāpat esmu blakus, kamēr vien viņš ir nodevies mākslas radīšanai, lai vēlāk podiņā mums nepienāktu varavīksnīgs sveiciens.

Bērnu drošībai
Bērnu drošības slēdzis iekšējais, www.klikklik.lv

Bērnu drošības slēdzis iekšējais, http://www.klikklik.lv

Lai gan esmu jau sen samierinājusies, ka vismaz piecas reizes dienā no slavenās plastmasas maisiņu atvilknes, kas atrodama gandrīz katra latvieša mājās, maisiņi tiek izmētāti un izvazāti pa visām istabām, un man arī nav žēl, ka puika labprāt imitē palīdzēšanu virtuves darbos, nēsājot un pa kaktiem slēpjot tukšos katliņus, tomēr dažām atvilknēm, plauktiem un skapju durvīm vajadzētu palikt aizvērtām, un te nu talkā nāk tepat Latvijā radītie KLIK-KLIK drošības slēdži. Ērti, vienkārši un pats galvenais – droši!

Man gan jāatzīst, ka neesmu tos pati vēl iegādājusies, taču lietotāju atsauksmes izklausās daudzsološas, un mazulis kļūst arvien ziņkārīgāks, tāpēc nāksies vien nopirkt.

Tādi, lūk, mani atradumi šajā rudenī. Ceru, ka kādam no jums noderēs. Lai saulainas brīvdienas!

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s