idejas, iesaku
Komentējiet

Idejas dzimšanas dienas ballītei

Pavisam droši varu apgalvot, ka augusts ir mans mīļākais mēnesis. Jā, es zinu – tas skaudri iezīmē to smalko robežu starp aizejošo vasaru un gaisā jau virmojošo rudeni, tomēr tieši augustā pirms trim gadiem piedzima Krišjānis, tāpēc šis man ir kļuvis par laiku, kas saistās ar skaistiem svētkiem.

Tā kā otrās dzimšanas dienas svinības pirms gada force majeure apstākļu dēļ mums izpalika tādā formātā, kādā to bijām plānojuši, nolēmām nokavēto atgūt šogad. Rezultātā ballīte izvērtās tik laba, ka Krišs nākamo dienu pārsvarā pavadīja horizontālā stāvoklī pie multenēm, jo nebija vairs spēka. Īstenā muterītes garā es, protams, biju satraukta, ka nu tik būs saslimis, bet izrādījās, ka tā tāda jaunizcepta trīsgadnieka paģira, jo pret vakaru mazais rakaris savus apgriezienus jau bija atguvis.

Tagad, kad ballīte jau aiz muguras, dalos ar idejām par lietām, kas var noderēt foršai bērnu ballītei, kā arī – kur tās meklēt.

Ballīšu galvenais aksesuārs – ēdamtrauki un instrumenti to tukšošanai

Tā kā Zibens Makvīns un Spaidermens mūsu ikdienā ir visnotaļ klātesoši, nolēmu šiem kino industrijas tēliem dzimšanas dienas ballītes ietvaros iet ar lielu līkumu. Tādu pašu līkumu gāju apkārt arī plastmasas traukiem un galda piederumiem. Tomēr, lai būtu gana ērti, videi draudzīgi, gaumīgi un krāsaini, izlīdzējos ar piedāvājumu no veikaliem Gemoss un Flying Tiger Copenhagen.

Processed with VSCO with c1 preset

Gemosā dabūjami forši papīra trauki un koka galda piederumi, savukārt vecajā labajā Taigerā es atradu feinu galdautu, papīra glāzītes, salmiņus un foršas dekorācijas saskanīgos krāsu toņos.

Ieteikums no manas puses – ja nevar visu nepieciešamo dabūt vienā Tiger veikala apmeklējumā, ir vērts apbraukāt vismaz trīs tādus veikalus, lai sakomplektētu visu nepieciešamo.

Baloni, baloni, baloni

Kas tā par dzimšanas dienas ballīti, ja nav kārtīgu balonu? Un, ja ir vajadzīgi baloni, tad jāmeklē rokā helium.lv atsaucīgā komanda.

Helium piedāvā balonus visdažādākajās krāsās un formās, kā arī, ja ļoti gribas, uz balona var uzrakstīt ballītes vaininieka vārdu vai dzimšanas dienas sveicienu. Mums mazliet nepaveicās ar stipro vēju svinību dienā, tāpēc nācās nopūlēties, lai balonus kārtīgi piesietu, taču tas nekādi nemazināja mūsu mazā gaviļnieka prieku, uz ballītes norises vietu dodoties ar milzīgu trijnieku virs galvas.

Processed with VSCO with c1 preset

helium.lv

 

Tetovējumi

Šī bija viena no tām pieturvietām ballītes teritorijā, kas vienā brīdī mudžēja ne vien no sīkajiem, bet arī no viņu vecākiem. Visi gribēja notetovēties ar taada.aada īslaicīgajiem dizaina tetovējumiem. Tos var atrast dizaina papīrlietu veikaliņā Manilla vai arī turpat taada.aada interneta veikaliņā.

Processed with VSCO with f2 preset

taada.aada īslaicīgie dizaina tetovējumi

 

Ko vilkt mugurā?

Ja runa ir par dārza ballīti, tad ģērbt trīsgadnieku švītīgā uzvalciņā būtu pastulbi, tāpēc jau laikus sāku domāt par foršu dzimšanas dienas tematikai atbilstošu t-krekliņu. Izķemmējot kreklu apdrukas variantus tepat Rīgā, neatradu neko, kas ietilptu value-for-price kategorijā, tāpēc alternatīvas devos meklēt vecajā labajā Ebay‘ā, un atradu arī -krekliņš ar atbilstošu uzrakstu bija tieši tas, ko vajadzēja.

Processed with VSCO with f2 preset

Krekliņš no Ebay.co.uk dzīlēm

 

Ar ko nodarbināt bērnus?

Kā jau es minēju iepriekš, tetovējumu pitstops bija viens no populārākajiem, taču bija vēl kas, kas sīčiem norāva jumtu, un tā bija piepūšamā atrakcija. Es ilgi domāju, vai to vispār vajag, kā arī cītīgi mēģināju saprast, kāda izmēra atrakcija būtu piemērotākā. Tagad es zinu, ka nākamgad mums tādu vajadzēs atkal un vajadzēs jau izmēru lielāku. Iespēja sīkajiem lēkāt uz pūšļa nozīmēja iespēju vecākiem mierīgi pasēdēt un uzkost rosolu, tāpēc jā, tā noteikti bija laba ideja.

 

Mēs savējo žirafīti nomājām no carnikaviešiem  Jump Jump, taču nu jau Latvijā ir atrodami vairāki šādu izklaižu izīrētāji, tāpēc atliek vien atrast sev piemērotāko. Ir iespēja sarunāt arī piegādi un uzstādīšanu, taču mēs ar abiem šiem uzdevumiem itin viegli tikām galā paši.

Turpat blakus tetovējumu bāzei es biju salikusi kaudzi ar otām, akvareļu papīru un akvareļu krāsas mazo mākslinieku izpausmēm. Biju diezgan droša, ka ar gleznošanu neviens īsti nodarboties negribēs, taču izrādās, ka arī tradicionālas izklaides ir saglabājušas savu popularitāti.

Processed with VSCO with f2 preset

Mākslas stūrītis un tetovējumu pitstops

 

Dekorācijas 

Ļoti daudz ko ballītes dekorāciju vajadzībām lentīšu, bantīšu, balonu un citu liberiņu izskatā var atrast jau pieminētajā Flying Tiger Copenhagen, taču ir vērts laicīgi ielūkoties arī tajos pašos Ebay.com un AliExpress.com. Laicīgi pasūtot, šajos portālos var iegādāties ne vien t-krekliņus dzimšanas dienas tematikā, bet arī dažādus foršus ballīšu banerus. Man izdevās pēdējā brīdī pasūtīt divas lupatiņu karogu virtenes, ar kurām izrotāt pasākuma telti dārza vidū.

 

Nogurušas muterītes secinājumi

Man likās, ka būšu guvusi mācību no Krišjāņa pirmās dzimšanas dienas ballītes, taču izrādās, ka vecam sunim jaunus trikus iemācīt nav nemaz tik viegli. Es biju, maigi izskatoties, noskrējusies – vismaz dienas pirmajā pusē noteikti. Tāpēc mans ieteikums šādos pasākumos ir maksimāli nodarboties ar deleģēšanu, neatkarīgi no tā, vai runa ir par ballītes fotografēšanu vai rosola griešanu. Ļoti jau nu gribējās visu paveikt pašai, taču man ir paveicies ar ģimeni un draugiem, kas nāca palīgā un ļāva ballītei būt tieši tik foršai, kāda tā bija. Milzīgs paldies katram, kas pielika savu roku, lai šie svētki būtu varējuši notikt!

Processed with VSCO with f2 preset

No Limbažiem atceļojusī siera kūka. Paldies Diānai par izpalīdzēšanu, transportu un foto! 🙂

 

 

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s